Merkwaardige week
We kijken terug op een merkwaardige week: het was 7 september officieel de warmste dag in september ooit gemeten, ongeveer elfduizend deelnemers aan de marathon van Mexico-Stad zijn betrapt op valsspelen en twee bouwvakkers hebben een klein deel van de Chinese Muur beschadigd.
In ons vakgebied was het even eens een opmerkelijke week: er is anderhalf jaar lang in het diepste geheim aan gewerkt: T-Mobile en Tele2 – twee brands met een positie om ‘u’ tegen te zeggen – gaan in Nederland per direct verder als één nieuw merk: Odido.
Ondernemer Jamal Ali van de gelijknamige supermarkt Odido kan er niet om lachen: als hij nu op Google zoekt op Odido, al sinds jaar en dag de naam van zijn in Enschede gevestigde Poolse super, vindt hij alleen maar advertenties voor het telecombedrijf.

Bonen in de pot